top of page

Kliniğimiz

Yılların deneyimi ile hayvan dostlarımıza sağlık hizmeti veriyoruz...

Kliniğimiz, uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyime sahip olan Veteriner Hekim Hüseyin GÜVEN tarafından 2009 yılında kurulmuştur.

 

Küçük dostlarımızın ihtiyacı olan kaliteli sağlık ve bakım hizmetlerine ulaşmalarını sağlamak misyonuyla kurulan kliniğimiz; sürekli gelişen veteriner tıbbın gerektirdiği bilgi ve teknolojinin ışığında doğru teşhis ve doğru tedavi yöntemlerini uygular. Kliniğimiz; geniş ve tecrübeli çalışan kadrosu, modern ve teknolojik koşullarıyla bu misyonunu kurulduğu günden bu yana istisnasız korumayı başarmıştır.

Kliniğimiz; ultrason, hemogram, biyokimya, röntgen, yoğun bakım üniteleri, endoskopi, fizik tedavi, vitrektomi, diyaliz, cerrahi uygulamalar gibi bir çok alanda minik dostlarımızın sağlığı için özenle çalışmaktadır. Gelişmiş cihazlar ve uzman kadromuzla, bize teslim ettiğiniz canlıların sağlık ve refahını korumayı ve yükseltmeyi amaç edinmenin gururunu yaşamaktayız. Ayrıca minik dostlarımıza sunduğumuz hizmetlere her zaman ulaşabilmeniz için kliniğimizde 7/24 acil servis hizmeti vermekteyiz. 

Sadece bulunduğu bölgede değil, tüm İstanbul ve çevresinde de adından söz ettirmeyi vizyon edinen kliniğimiz; her zaman bilimi ve teknolojiyi referans alarak büyümeyi, üretmeyi, gelişmeyi ve kurumsallaşmayı öncelikleri arasında tutmaktadır. Veteriner tıbbın sürekli gelişen bir bilim dalı olduğunu hiç unutmadan; diğer dünya ülkelerindeki hayvan tedavi ve tanı yöntemlerini de takip ederek güncel ve doğru bilgileri öğrenerek uygulamaya çalışmaktayız.

7/24 hizmet anlayışıyla hayvan severlere kapılarımızın her zaman açık olduğunu vurgulayarak; değerli dostlarımızı kliniğimize bekliyoruz…

pexels-karolina-grabowska-4386467_edited.png
bottom of page