top of page

Teşhis & Tedavi

Kliniğimizde hastalıkların tespiti için gerekli tüm ekipmanlar bulunmaktadır. Muayene sonucu hekimlerimizin gerekli gördüğü tetkikler, laboratuvara göndermeden kısa sürede kliniğimize bünyesinde yapılmaktadır. Bu şekilde zaman kaybetmeden kesin teşhislere ulaşılır.

Teşhisi konulan hastalarımızın ayakta veya yatarak tedavileri; kliniğimizde yapılmaktadır. Tedavide en son yöntemler ve ilaçlar kullanılmaktadır. Hekimlerimiz, en son yöntemleri ve ilaçları öğrenmek, kendilerini sürekli olarak daha da geliştirmek için kongre ve kurslara katılmakta ve veteriner tıbbın gelişmelerini takip etmektedir.

Tedavi süresince hastalar, kan tahlilleri ve monitör ile takip edilerek; hasta sahipleri bilgilendirilmektedir.  Kronik hastalık tespit edilmiş hastalara özel programlar çıkarılmakta ve rutin kontrollerle düzenli takipleri yapılarak yaşam standartlarını yükseltmeye çalışılmaktadır.

Kliniğimizde anestezi gerektiren durumlarda gaz anestezi kullanılmaktadır. Bu da anestezi riskini en aza indirmektedir. Operasyonlarımız uzman hekimler tarafından yapılmaktadır.
pexels-cottonbro-5721677.jpg
bottom of page